Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-10-22 15:10:06

Holi

Gość

Powrot Holidaya

Cześć i czołem fochom! Jak zapewne wiecie, bądź nie zostałem wywalony z fam, nie wiem czego był to powód lecz napisałem do Ewci i poprosiła mnie o napisanie kolejnego podania ( być może zawiniłem, nikt nic nie wie o.o)


Mam na imie Maks, Maksiu, Maksymilian. Kto jak woli. Mam 15 lat, skończone we wrześniu mieszkam w Toruniu mam pochodzenie Włosko - Polskie mój ojciec jest włochem. Stąd też te pochodzenie. Interesuje się piłką ręczną  i pływaniem, na dodatek jestem w klasie pływackiej. Kocham zwierzęta, szanuję zieleń jestem katolikiem. ( Bez przesady) Uwielbiam grać w gry typu SimCity czy NosTale. Uwielbiam chodzić na glacę, w sumie, jak nie mam dobrej famki to nie mam po co chodzić na glacke, z wyjątkiem tego że czasem lubię się masowo poklepać. Potrzebny mi jest jakiś piorytet. Tak czy siak, zawiązałem różne znajomości tak też nie chciałbym tego utracić. Zapewne jesteście ciekawi czemuż to zostałem usunięty z famki? Sam zadaję sobie to pytanie, haha. Nawet nie wiem kto to zrobił. Mniejsza. Jak ktoś nie dowiedział się jakie mam eq i sp, to już piszę .

Eq
Broń u7+8
Sztylet pod sl
Zbrojka u7+8

Sp
Ranguś +13
Sinek pod dzwigienki na rajdach
Des na glacki
Wk +13
Cs +13
Zwiad +13
Łowca Demonów +5 ( i się rozwija, z wzrastającym oczywiście funduszem)


Pozdro foszki!

#2 2014-10-23 20:42:43

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Powrot Holidaya

jestem na tak

Offline

#3 2014-10-23 20:49:33

Reeve

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-09-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Powrot Holidaya

nigdy Cie nie widziałem w grze więc sory ale nie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftplx1.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.animerox.pun.pl