Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-05-26 19:28:27

Rick

Gość

Podanie Rick

Pisałem już podanie jakiś miesiąc temu mniej-więcej no i moim zdaniem je troche zignorowaliście, mam nadzieję że teraz będzie inaczej :>

1. Nick: Rickahlon
2. Lvl: 86
3. Klasa Łucznik
4. Reputacja: 1.8kk ponad
5. Karty SP:
1SP Chwilowo nie mam, gdyż stał się bezużyteczny ._.
2SP 99+12
3SP 99+10
4SP 99+11
5SP 43+5 nie jest dla mnie c;
6SP 95+11
6. Stosunek do Glacy: Bardzo lubię, jestem raczej codziennie. W tej chwili mam 270k punktów, zaczynam ostro wyprzedać dedy killami!
7. Poprzednia fam i powód odejścia: Prison Guard, odszedłem sam bo było pusto jak na Naszej Klasie, z większością rajdów były ogromne problemy. Teraz już chyba kompletnie się rozpadła...
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Bo uważam że może być sympatycznie, rajdy robicie, no 1-szego miejsca w rankingu nie ma, no ale poziom trzymacie. Nie muszę robić 5-ciu rajdów dziennie, bo to nie na tym tylko polega rodzina.
9. Kogo z fam znasz? Nikogo, tak myślę.
10. Coś o sobie:
Mm, mam na imię Sławek, mam 17 lat, mieszkam w Poznaniu. Chodzę do 2 klasy liceum, z rozszerzoną geografią i informatyką, ale szczerze mówiąc jeszcze nie wiem z czym będę łączył moją przyszłość i kim będę c: Na co dzień chodzę do szkoły jak każdy w moim wieku, w wolnych chwilach również jak każdy wychodzę ze znajomymi w różne miejsca, raz częściej, raz rzadziej Słucham metalu, deathcore'u, metalcore'u, to już chyba nie jak każdy, bo zapewne większość nie wie co to te dwa ostatnie.Czasem obejrzę też jakieś anime, te które objerzałem to m.in Death note, sao, shigeki no kyoijin, elfen lied, mirai nikki, psycho-pass, Naruto, Fairy Tail, no i coś jeszcze może by się znalazło.
No cóż, nie będę tu pisał autobiografii, najważniejsze rzeczy chyba o mnie wiecie, to raczej wszystko co chciałem napisać. 

Dzięki za uwagę i proszę rozpatrzcie je jakoś tym razem

#2 2014-05-27 14:15:45

 WildHunter

Członek fam

Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Podanie Rick

Glaca jest,
sp są,
repa jest,
ogar jest,
lvla ni ma :c

Ja się wstzrymuje od głosu ;>

Offline

#3 2014-05-29 14:00:32

foxopi

Zastępca

Zarejestrowany: 2014-04-26
Posty: 56
Punktów :   -8 

Re: Podanie Rick

Ja mogę być na tak

Offline

#4 2014-05-29 15:31:30

Hitoshi

Członek fam

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Podanie Rick

"Wiecie co Kochani, widzę że macie gdzieś te podania i fam chyba również, więc podziękuję już. Dzięki za pozytywne głosy. Pozdrawiam" - Post z poprzedniego podania. Naprawde, nie dalo sie poczekac troche dluzej tylko po 1.5 dniu pisać żale? Nie rozumiem

Wracając do podania. Swojego stanowiska dalej nie zmieniam, jestem na tak.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radioalfa.pun.pl www.wcf.pun.pl www.sp29.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.creepylegend.pun.pl