Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-05-24 23:26:33

Amore-mioo

Gość

Mazianko by Amorek~

Wzór podania
1. Nick: Amorekx

2. Lvl: 83 (za 7% ^^)

3. Klasa: Łucznik

4. Reputacja: Zielony nosek

5. Karty SP:
1SP: 99j +9
2SP: 68j +9
3SP: 25j (Tylko na rajdy, eventy, etc.)
4SP: 99j +10
5SP: Staram się powoli wbijać joba (58 jest), a aktualnie właśnie się przygotowuję do upania na +12.
6SP: Nie lubię nią grać, nie wiem czy kiedykolwiek zrobię...
6. Stosunek do Glacy: Zdecydowanie ulubiony element gry... Mimo, że teraz biega się dość nieprzyjemnie (te 25k na japkę od zwiadów +15... niemiłe :x). Ogólnie rzecz biorąc, w tygodniu biegam mniej, jednak nie zmienia to faktu, że na rajdy jestem gotowy zawsze. Przeważnie w weekend wbijam z 200-300k wkładu, żeby starczyło na 100% na cały tydzień rajdów. Więc w sumie po wkładzie możecie stwierdzić ile latam po glacy.
7. Poprzednia fam i powód odejścia: Espada. Powód odejścia... Fam naprawdę bardzo przyjemna... Jednak opuściła nas Marcia (Lerena). Wiem, że fam tworzy kilkadziesiąt osób, jednak. No jejku, wraz z jej odejściem coś w tej fam 'umarło'. Szykowałem się na zostanie w niej do końca gry, jednak przez to mnie... jakby to ująć... "odepchnęła". To już nie to samo, bez krzyków i złości Marty, którą gorąco pozdrawiam ^^. B
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?/b] Jak już wspominałem wcześniej, w famce mam zamiar zostać do końca... Próbowałem szczęścia na niższych lvl (bo o wyjątkach do topowych nie było mowy), jednak za każdym razem to samo... Albo rozpadka, albo zbyt duża rotacja członków... Jedni odchodzili, 2 przychodzili, a trzymał się tylko zarząd. Więc sami rozumiecie. Po prostu szukam "własnego kąta" i ludzi, z którymi będę się bawił przez kilka najbliższych miesięcy, a może i lat.
[b]9. Kogo z fam znasz?
Z fam nie znam nikogo. Postać jest bardzo młoda. Ma zaledwie lekko miesiąc (04.11 założona). Poświęciłem na nią w ostatnim miesiącu bardzo dużo czasu, więc mam nadzieję, że weźmiecie to pod uwagę i kilka wymagań których nie spełniam mi podarujecie. Chodzi o to, że staram się postać rozwijać jak tylko mogę, jednak cuda możliwe nie są... W ostatnich 3 dniach wbiłem ponad 250k repy, tylko po to żeby móc chociażby spróbować napisać do was podanie z tym noskiem, żeby nie zostać totalnie wyśmianym ^^.
[b]10. Coś o sobie (wiek, imię, zainteresowania itd.)/b] Coś o sobie... Zacznę od początku. Na imię mam Dawid, pochodzę z okolic Karpacza (Dolnośląskie). Jestem brązowookim szatynem, a oderwałem się od ziemi na 181 cm. Jestem w 1 liceum ( z czego wnioskować można mój wiek ), w klasie psychologicznej. Na początku roku byłem na mat-biol-chemie, celując w studia weterynaryjne, jednak chemia jak i nauczycielka która ją prowadziła bardzo szybko mnie zniechęciły. Przejdźmy do charakteru... Skrajny introwertyk w rlu - ekstrawertyk w internecie. Obesesja na punkcie heterochromii i husky. Po prostu uwielbiam te psy... Dość spokojny, jednak jak chyba każdy... miewam swoje 'odpały'. Uwielbiam kontakt z ludźmi, gra 'solo' mnie po prostu nudzi. Gram w kosza od jakiś 3 lat, przerzuciłem się z piłki nożnej. Dlaczego? No, wiecie... Trening, piłka, w kosza granie... mam u dziewczyn duże branie, hę, nie. ^^ Totalnie bezkonfliktowy, szczególnie w internecie. Raczej wszystko wyśmiewam, a każda 'spina' mnie rozśmiesza. Niestety, jestem bardzo ironiczny oraz sarkastyczny, przez co często muszę przepraszać... Po prostu czasami mimo braku chęci uwarzenia drugiej osoby tak się właśnie dzieje. Dość poważna wada, no ale samych 'zalet' wypisywać nie będę, prawda..  No to 1 wada jest, starczy. Hyhy ^^ Uwielbiam obserwować ludzi na ulicy. Oczy, kąciki ust, mowa ciała i zastanawiać się wtedy o czym myślą, jakie mają zmartwienia... etc. Dosyć ciekawy sposób na umilenie czasu czekając 45min na autobus... To byłoby na tyle. Jeżeli zweryfikować w jakim tempie rozwijam postać, możecie zerknąć na stronę famki modern, która się rozpadła. Pisałem do nich podanie 11 maja, z dokładnym opisem eq, sp i repki. Pozdrawiam.

#2 2014-05-24 23:27:39

Amore-mioo

Gość

Re: Mazianko by Amorek~

Coś się zepsuło z BBCode, a nie można edytować, przez co wygląda to niesmacznie... Nie bierzcie estetyki pod uwagę. ;x

#3 2014-05-25 16:22:04

foxopi

Zastępca

Zarejestrowany: 2014-04-26
Posty: 56
Punktów :   -8 

Re: Mazianko by Amorek~

Ja mogę być na tak

Offline

#4 2014-05-25 22:42:42

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Mazianko by Amorek~

really 82 lv moze od 70 zaczniemy przyjmowac?
wbij 85 i jestem na tak!

Offline

#5 2014-05-27 14:19:40

 WildHunter

Członek fam

Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Mazianko by Amorek~

Sp są, repa jest, glaca jest, ogar jest, lvla tez ni ma :c
Wbij lvl i napisz znowu podanko.

Offline

#6 2014-05-27 17:10:24

Amore-mioo

Gość

Re: Mazianko by Amorek~

Wk weszło na +11 ;), taka mała aktualizacja. Z lvl może być ciężko, latam bez famki więc wbicie 2 lvl może być kłopot... Spróbuję coś wykminić, dzięki ;)

#7 2014-05-28 09:46:57

 WildHunter

Członek fam

Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Mazianko by Amorek~

Pełno jest expiarni w których te 2/3 lvle to kwestia 2-3 tygodni

Offline

#8 2014-05-29 15:26:33

Hitoshi

Członek fam

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Mazianko by Amorek~

Ja tam jestem na tak, lv to nie problem przy codziennym lod i arenie. Jak to problem to nawet ja moge go expic Staraj sie duuuuzo chodzic na glac i bedzie supcio

PS. Nienawidze psychologów ;/

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wcf.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.sp29.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl