Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-04-21 20:39:39

Podanie Rickahlon

Gość

podanie

1. Nick:  Rickahlon
2. Lvl: 86
3. Klasa: Łucznik
4. Reputacja: Niebieski nos, ponad 1.7kk
5. Karty SP:
SP1 99+10
SP2 99+12
SP3 99+10
SP4 99+11
SP5 43+5
SP6 41+5
6. Stosunek do Glacy: Bardzo lubię glacę, potrafię długo siedzieć o ile jest co bić. Gram głównie dla pvp, a glaceron jest tego nieodłączną częścią. Cóż mam więcej powiedzieć, jeżeli jest rajd i jestem online to raczej zawsze jestem. Teraz jest event więc wiadomo że frekwencja na Glacy nie jest taka jak zawsze.
7. Poprzednia fam i powód odejścia: Poprzednia fam to Misfits, co niestety wywalili mnie, ale nie za jakieś złe zachowanie, tylko po prostu za to że nie poszedłem na rajd, a oni traktowali glacę bardzo poważnie, aż za poważnie myślę.
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Chcę do Was dołączyć ponieważ samemu grać jest smutno, fajnie jest mieć z kim się przywitać po zalogowaniu Poza tym zdajecie się być przyjemni, w rankingu pdr również trzymacie przyzwoity poziom.
9. Kogo z fam znasz? Na razie nikogo c:
10. Coś o sobie: Mm, mam na imię Sławek, mam 17 lat, mieszkam w Poznaniu. Chodzę do 2 klasy liceum, z rozszerzoną geografią i informatyką, ale szczerze mówiąc jeszcze nie wiem z czym będę łączył moją przyszłość i kim będę c: Na co dzień chodzę do szkoły jak każdy w moim wieku, w wolnych chwilach również jak każdy wychodzę ze znajomymi w różne miejsca, raz częściej, raz rzadziej Słucham metalu, deathcore'u, metalcore'u, to już chyba nie jak każdy, bo zapewne większość nie wie co to te dwa ostatnie .
No cóż, nie będę tu pisał autobiografii, najważniejsze rzeczy chyba o mnie wiecie, to raczej wszystko co chciałem napisać. Pozdrawiam i dziękuję za uwagę.

#2 2014-04-21 20:44:05

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: podanie

Niestety ja tez wywalam za nie chodzenie na rajdy i glace traktuje jak najwazniejsza rzecz w tej grze

Offline

#3 2014-04-21 21:06:22

Hitoshi

Członek fam

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: podanie

Oj coś coraz wiecej osob ucieka z Misfits

Mile podanie, jestem na tak.

Offline

#4 2014-04-22 14:22:04

tombek

Członek fam

Zarejestrowany: 2013-12-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: podanie

jestem na tak, ale masz na glace chodzic ;p

Offline

#5 2014-04-23 14:50:29

Rickahlon

Gość

Re: podanie

Wiecie co Kochani, widzę że macie gdzieś te podania i fam chyba również, więc podziękuję już. Dzięki za pozytywne głosy. Pozdrawiam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.creepylegend.pun.pl www.sp29.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl www.wcf.pun.pl