Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-04-14 15:17:01

Kidiusia

Gość

Podanie od MidiusiaXpl

1. Nick:MidiusiaXpl
2. Lvl:87
3. Klasa: Mag
4. Reputacja:747,963 Green Nos
5. Karty SP:
- SP1 38+3
-SP2  80+3
-SP3 Brak
-Sp4 58+1
-SP5 70+5
-Sp6 82+8 ( 20 faili na +9 ale probuje dalej )
6. Stosunek do Glacy:Kocham Glace wole glace niz Lod zawsze mam pkt na wejscie
7. Poprzednia fam i powód odejścia: Narazie jestem w Misfits ale planuje zmiane przez pewna osobe .
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Wydajecie sie byc  fajni i pomocniczy i wgl chce zobaczyc jak to jest u was boniewaz slysze same dobre opinie o was .
9. Kogo z fam znasz? ju77 oraz pare innych z rajdow glacy ogolnie z widzenia .
10. Coś o sobie (wiek, imię, zainteresowania itd.):
Mam na imie Kasia mam 17 lat i mieszkam w Heidelbergu ( Niemczech ) . Nie jestem polka rodzona ale czesc rodziny pochodzi z polski i czech przez druga wojne swiatowa ale wiekrzosc z niemczech . mam pieska mieszanca wabi sie Lucek i go poprostu kocham . Wiekrzosc czasu spedzam z przyjaciolmi . moim glownym hobby jest DownHill . Jezdze nawet w zime a na szczescie mieszkam w terenie gorzystym . nie raz czy dwa wyladowalam z tego powodu w szpitalu na tydzien dwa , mieisac lub gora dwa miesiace ale i tak dalej jezdze . Biore regularnie udzial w turniejach oraz jezie tak na zawody z przyjaciolmi o np 50€ . Posiadam  bialego Morewood Makulu BOS . Kosztowal mnie on 5,199€ i nadal wyglada jak nowy . Najczesciej jezdze na Königstuhl oraz w Heidelberg-Ziegielhausen gdzie mieszkam  . Slucham Popu , Hip-hopu oraz Dubstepu zalezy jaki mam humorek . Czytam tez ksiazki : Horrory , Kryminaly oraz Przygoowe/Fantazyjne . Mam wlasnego bloga na ktorego tez duzo czasu poswiecam .  Jakies pytanka to chetnie odpowiem .

#2 2014-04-14 19:19:12

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie od MidiusiaXpl

O jade do twojego miasta an wakacje:) Glacomaniara jestem na tak

Offline

#3 2014-04-14 19:39:18

Hitoshi

Członek fam

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Podanie od MidiusiaXpl

Osobiście mam takie zdanie, że jeśli ktoś jest w już w jakiejś famce i pisze podanie do innej to to podanie wogóle nie powinno być brane pod uwage.

Sp nie są za dobre, mało repy, z widzenia wiem, że eq Ci się nie świeci jak choinka. Na paru rajdach widzialem, że jesteś nierozgarnięta ale to MOJA ocena. Jedyny + to taki, że często z nami rajdujesz i ju darzy do Ciebie sympatią. Jestem na nie lecz nie bede mial nic przeciwko jak pojawisz sie w famce.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radioalfa.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl www.creepylegend.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.sp29.pun.pl