Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-04-03 19:20:40

DJ:D

Gość

DJpiter

1. Nick:DJpiter
2. Lvl:87
3. Klasa mag
4. Reputacja:ziel nosek jescze 74k i blu ;3
5. Karty SP:redzik 30+3 holly 89+9 blu (brak kupie na 90 lv) dg 43+7 vc 99+13 posek 93+9
6. Stosunek do Glacy:hahah Bardzo dobry ;) lubie to miejsce ze wzgledu na to ze jest po pierwsze szkoda wydawac hajs na pts to raz a dwa kiedys mi musi dropnąc box u7 ;)
7. Poprzednia fam i powód odejścia:~Shimigami~ niby glaca glaca i glaca ogar a tu nic, a przed mojim wejsciem do fam bylem zapewniany ze jest w miare ogar ;X
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?:No coż jestescie dlugo na tym rynku co swiadczy o was bardzo dobrze jak zarowno to ze znajdujecie sie wysko w rankingu ;)
9. Kogo z fam znasz?ju77 ale to z widzenia ._.
10. Coś o sobie (wiek, imię, zainteresowania itd.):A wiec tak...Jak juz mozna wywnioskowac po moim nobskim nicku mam na imie Piotrek, i mam jakies hmm 15wiosen ;).Obecnie mojim obiektem zainteresowan są militaria ;) w przyszlosci mam zamiar ksztalcic się w tym wlasnie kierunku, wierze ze moj upor dązenia do celu pomoze mi zrealizowac moje plany ponadto jestem pozytywnie nastawiony do zycia ;) Interesuje się rozwiez muzyką oraz koszykowką.No i to by bylo na tyle mam nadzieje ze to podanie zostanie zakceptowane pozytywnie przez wasza fam ;)Pozdrawiam trzymajcie sie DJ.

#2 2014-04-04 10:28:57

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: DJpiter

Jestem za dobre karty i robi mile wrażenie. Ciekawe czy sie wstrzeli z poczuciem humoru!

Offline

#3 2014-04-04 11:21:27

MOS

Gość

Re: DJpiter

jestem na TAK

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wcf.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.sp29.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.creepylegend.pun.pl