Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-02-04 21:16:27

mac!o532

Gość

Podanie do fam :>

Cześć
Nick:mac!o532
Lvl:87 38% nie spełnia wymogów ale postaram się jak najszybciej go dobić:>
Klasa:łucznik
Reputacja: blu nos 1,6kk
Karty SP:
Sp1:+5 47j
Sp2:+5 42j i +9 79j
Sp3:+5 42j
Sp4:+9 99j
Sp5:+9 93j
Sp6:+5 42j
Jeżeli chodzi o glac to bardzo dużo glcuję i robię rajdy glacy.Lubię chodzic na glace to jest moja rozrywka:>
Poprzednia fam to ~Shiniigami~ odeszłem z niej ponieważ w tej fam jest niemiła atmosfera i niemili ludzie.
Chcę do was dołączyc ponieważ słyszałem ze jesteście bardzo zgraną rodzinką  i chciałbym się z wami zaprzyjaźnić.
Z waszej famki no znam tylko _Tomb_Raider_.
Nazywam się Maciek mam 16 lat lubię różne sporty takie jak piłka nożna,siatkówka,MMA,KSW itp.
Gram w nt od 3-4 lat no z przerwami mac!o532 to moja 3 postać i bardzo mi się podoba łucznik
i nie zamierzam zmieniać na inną klasę.W życiu chciałbym studiować prawo i zostać prawnikiem,
bardzo lubię ten zawód i postaram się dojść do celu.Jestem bardzo energicznym chłopakiem i lubię truskawki
Słucham dużo muzyki nie mam swoich najfajniejszych utworów słucham wszystkiego co jest fajne.
Gram tez w inne gry niż NosTale takie jak:Cs 1'6,Fifa 12,GTA,Metin 2 Pandora no to chyba wszystko z mojej strony.
Tak zapoznałem się z regulaminem proszę o pozytywne rozpatrzenie podanka:D
Cześć

#2 2014-02-05 22:19:19

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie do fam :>

Ehhh wtryniasz mi sie na rajdy a ja cie ciągle wywalam............
No oki na okres probny
Pan powiedział proście a będzie wam dane.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radioalfa.pun.pl www.wcf.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.creepylegend.pun.pl www.sp29.pun.pl