Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2013-12-20 19:14:33

Kiredori

Gość

Podanie - Kiredori

Cześć.

Nick: Kiredori
Poziom: 88
Klasa postaci: mag
Reputacja: niebieski nos;~1,3kk
Karty SP:
Czerwony Mag 99 +11
Święty Mag 98 +9
Niebieski Mag 99 +10
Mroczny Mag 99 +11
Vulkano 91 +10
Władca Przypływów 99 +10
Stosunek do Glacernonu: Osobiście zawsze lubiłam akt 4. Mam czasem takie momenty, w których na Glacernonie jestem cały czas, a nieraz trudno mnie wyciągnąć, jednak zdarza się to bardzo rzadko. Czasem lubię się odprężyć i rekreacyjnie sobie na nią pójść, a nieraz chcę po prostu pozabijać wiele przeciwników.
Poprzednie rodziny: Sinners, ale nie chcę o tym za dużo mówić...
Więcej mogę powiedzieć o Gekkou - przed Sinnersami. Główny powód mojego odejścia to konflikt z jednym z członków, jednak odpychała mnie nijaka atmosfera. Początkowo szef również nie przypadł mi do gustu, wyglądało to tak, jakby wszystko po nim 'zlewało'.
Chcę do Was dołączyć, ponieważ jak taka szara myszka błąkam się po świecie NosTale. Od czasów mojego powrotu do gry, nie mam za dużo szczęścia. Liczę, że u Was odnajdę się, poznam nowe osobowości. Liczę, że u Was spędzę jak najwięcej wspaniałych chwil.
Z tego co wiem, nie znam z Waszej rodziny nikogo, a może kogoś pominęłam. Mam nadzieję jednak, że uda mi się poznać wielu niesamowitych ludzi.
Coś o sobie: Mam na imię Ania. Mam 17 lat. Mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim. Chodzę do 2 klasy szkoły średniej - dokładniej liceum ogólnokształcące. Uczęszczam na kierunek humanistyczny i właśnie z nim mam zamiar związać swoją przyszłość. Moim celem są studia prawnicze; alternatywą - filologia angielska lub orientalistyka. Ten ostatni kierunek może brzmieć trochę abstrakcyjnie, jednakże jest on niezwykle interesujący. Bliskim Wschodem i ogólnie Azją interesuję się od dawna. Sądzę, że ten kontynent posiada bardzo bogatą kulturę, wiele tajemnic, które z każdym dniem staram się odkrywać w wolnym czasie. Jest to jedna z moich pasji. Bardzo lubię czytać o Półwyspie Arabskim i krajach, które na nim leżą. Jakiś czas temu, miałam zupełnie odmienny plan na przyszłość - medycyna. Był pewien okres, kiedy byłam tym zainteresowana, jednak to minęło. Z pewnością na tą decyzję odnośnie studiów medycznych, miały wpływ seriale - Na dobre i na złe i Dr. House, które często oglądałam. Moją kolejną pasją są podróże. W przyszłości, chciałabym zwiedzić jak najwięcej świata, poznać jak najwięcej narodowości i dowiedzieć się wiele rzeczy o kulturze danych państw. Moim głównym celem są państwa azjatyckie. Mam jeszcze takie dwa 'poboczne' zainteresowania - śpiewanie i taniec. Wykonuję to raczej amatorsko. Miło jest jednak pośpiewać sobie i potańczyć. Bardzo mnie to odpręża i mogę zapomnieć o problemach. A, zapomniałabym... Moją ostatnią już chyba istotną pasją jest język angielski. Może to dziwnie brzmieć, ale mam w pewien sposób obsesję na punkcie tego języka. Jest on w sumie jednym z najbardziej rozpowszechnionym, ale dla mnie słuchanie rodowitego Brytyjczyka to poezja dla uszu. Interesuję się również Wielką Brytanią - kulturą, zwyczajami. Chciałabym na pewno pojechać tam za jakiś czas i zostać tam, aby oswoić się z tymi wszystkimi rzeczami, którymi aż ocieka tej kraj. Nie mam w zwyczaju oglądania telewizji, jednak gdy poleci jakiś ciekawy film - z chęcią obejrzę. Oglądam seriale, ale jest to bardzo sporadyczne. Nie jestem także zwolenniczką kina. Wolę sobie posiedzieć w domowym zaciszu.  Zapewne jak każdy inny - ja też słucham muzyki. Słucham wszystkich gatunków - od disco polo po rock. Każdy słucha tego czego chce - tego się trzymam. Jestem fanką Coldplay, a ostatnio słucham wiele piosenek 30 Seconds to Mars.
Mimo, że jestem sobie dziewczyną, to jednak lubię grać w gry komputerowe. Osobiście posiadam konsolę Xbox 360 i w wolnym czasie lubię na niej pograć. Gram w sumie wszystko. Strzelanki, gry wyścigowe, gry ekonomiczne, gry MMORPG czy gry RPG. Wchłaniam wszystko. Ostatnio niestety, nie mam wiele czasu aby móc pograć, ponieważ szkoła, nauka, obowiązki. Jednak gra na komputerze to dobry sposób na odpoczynek.
Może teraz napiszę coś o moim charakterze. Jest on dość specyficzny. Jednak każdy charakter jest inny i niezwykły. W nowym środowisku, czuję się trochę niepewnie. Staram się być jak najbardziej rozmowna i na pewno jestem gadułą, ale muszę się zaaklimatyzować. Lubię poznawać nowych ludzi. Jestem też szalona i nieprzewidywalna. Nie lubię zbytnio pisać o swoim charakterze. Można mnie bardziej poznać w zwykłej rozmowie.

To chyba wszystko co chciałam napisać. Z góry dziękuję za przeczytanie mojego podania i pozdrawiam.

#2 2013-12-21 13:05:57

Lerena

Gość

Re: Podanie - Kiredori

Rio jak Ty rozpaczliwie szukasz żony nic na siłę ^^ podanie wypas ^^ i Vin Ty tam masz juz wybranke serca ^^ hmm jestem jak najbardziej na tsk ;) mam nadzieję ze Cie nie wystrasza
niektóre zachowania i to przedziwne (moje tez bo po czekoladzie mi odbija ^^) i jestem na Tak ;)

#3 2013-12-21 16:33:07

Quing

Zastępca

Zarejestrowany: 2013-11-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: Podanie - Kiredori

zgłos sie do szefowej o przyecie:)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp29.pun.pl www.creepylegend.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.wcf.pun.pl