Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2015-04-23 10:36:18

Ronex

Gość

Podanie

1. Nick: Ronex
2. Lvl:  88
3. Klasa  Woj
4. Reputacja: 3,3kk red nos
5. Karty SP:
1.89j +9
2.BRAK
3.72j +6
4.47j +6
5.BRAK (Planuje na 90lvl dopiero je robić)
6.89j +9
7.BRAK
Eq to Ręka u5 +7
Balista u5 +5
Krycha u6 +7
6. Stosunek do Glacy: Zawsze chodze na rajdy jak jestem online ( a zazwyczaj na kazdym rajdzie jestem)
Wklad zawsze posiadam chyba że był reset.
7. Poprzednia fam i powód odejścia: White Tigers Dużo tu jest powodów ale głownie za dużo spinaczy
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Poszukuje ogarnietej fam z dobrą atmosferą a nie jak fam powyżej ;f
9. Kogo z fam znasz? Nie posiadam listy rodziny wiec może kogoś jeszcze znam a tak to Venore
10. Coś o sobie (wiek, imię, zainteresowania itd.):Jestem Kacper mam 17 lat(w tym roku 18)Mieszkam w Bolesławcu.  Jestem osobą, której zależy na ogarniętej fam , gdyż już dawno nie byłem w takiej . Mam sporo czasu więc jestem bardzo aktywnym graczem, spędzam grając w Nostale Albo jakiś Cs/Lol albo też na oglądaniu Anime które oglądam już od paru lat .Nigdy nie mówie wiele o sobie. Nie lubie ,,Chwalić się" życiem prywatnym. Moi tworzyszem jest Fart który pojawia się raz na jakiś czas . Interesuje się głownie Komputerami i sportem ( te drugie troche mniej ). Pozdrawiam

#2 2015-04-24 14:25:04

Ronex

Gość

Re: Podanie

Nieaktywne

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatar-legenda-anga-gra.pun.pl www.animerox.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl