Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2015-03-22 21:37:35

ZaGaNeKpL

Gość

Podanie ZaGaNeKpL

1. Nick:  ZaGaNeKpL
2. Lvl:  87
3. Klasa  Mag
4. Reputacja: 1.4kk blue nos
5. Karty SP:
1.20 job
2.70 +5
3.20
4.21 +1
5.80+ 6
6.99 +10
7.50 +1
Eq to Serafin u5 =7
Miotacz na 72 dla bona
Szata mądrości u7 +6
6. Stosunek do Glacy: Zawsze chętnie chodze na rajdy i zawsze mam pkt.Stosunek zabic do zgonów to w tamtym miesiacy 160 do 130 w tym troszke słabiej 70 do 100 (początek miesiaca w fam demonów potem zmiana na anioły)
7. Poprzednia fam i powód odejścia: Poprzednia fam to SilverCrest powodem odejscia było zawieszenie fam.Aktualnie expie znajomych w fam PhenixReborn.
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Poszukuje ogarnietej fam z dobra glacą mam nadzieje ze ta fam mi to zaoferuje.
9. Kogo z fam znasz? Hmm tu jest problem, ponieważ nie mam listy kto w tej fam jest. Napewno Łucznik4001 , który mi o was wspomniał
10. Coś o sobie (wiek, imię, zainteresowania itd.):Jestem Arkadiusz mam 16 lat  czasem zdarza mi się popełnic bład ortograficzny, lecz staram sie ich unikać. Jestem osobą, której zależy na ogarniętej fam (Bez dziecinnych docinek zabaw, nieśmiesznych wręcz chamskich odzywek ) Zależy mi na czasie. gdyż mam go zawsze mało.Nigdy nie mówie wiele o sobie.  Jestem indywidualistą prawie zawsze samotny. Towarzyszy mi zawsze wielki pech w ulepszaniu oraz dropieniu. Interesuje się elektroniką komputerami i najnowszymi technologiami.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatar-legenda-anga-gra.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl