Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-11-07 17:33:32

RangerO

Gość

Podanie RangerO

1. Nick:RangerO
2. Lvl: 89
3. Klasa: Łucznik ^^
4. Reputacja: Niebieski NoS (1,4kk)
5. Karty SP:
SP 1 : 99+11  +5
SP 2 : 92+11  +2
SP 3 : 99+11  +5
SP 4 : 99+10  +5
SP 5 : 99+11  +13
SP 6 : 99+11  +44
SP 7 : 74+8
6. Stosunek do Glacy: Jak najbardziej pozytywny Lubię glacować, oraz rajdować ^^ Może nie zabijam tylu osób, ilu bym chciał, ale czasem fajnie polatać foczką ^.^
7. Poprzednia fam i powód odejścia: Insanity, Fam jak najbardziej ok, szukam czegoś nowego, świeżego, brakowało mi tam jakiejś takiej atmosfery, udzielania się na czacie rodzinnym, ostatnio spadła aktywność graczy i na rajdach glac pojawiało się mało osób, na lod nie było już nikogo, na grze coraz mniej osób, nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, ale cóż ;/
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Dlaczego ? Tak jak pisałem, szukam czegoś świeżego, fam, w której mógłbym zostać na długo ;D Wraz z TheKrizu postanowiliśmy spróbować swoich sił u Was ^^
9. Kogo z fam znasz? Wydaje mi się, że tylko Abyss'a o ile ktoś ze znajomych nie zmienił rodzinki w ostatnim czasie ;D
10. Coś o sobie (wiek, imię, zainteresowania itd.): No ;d I ta cześć, na którą czekałem B| To tak Nazywam się Aleksander, ale większość osób mówi do mnie Aleks/Alekei. Mam 16 lat i chodzę do 2 klasy technikum o profilu "Technik żywienia i usług gastronomicznych" . Interesuję się kuchnią, gastronomią, muzyką, terrarystyką, subkulturami oraz zwierzętami i piercingiem. Słucham głównie rocka, metalu ale innymi gatunkami oczywiście nie pogardzę ;D Jestem bardzo tolerancyjny i otwarty na nowe znajomości ;D Lubię porozmawiać i dyskutować na różne tematy. Nie zaczynam kłótni, i staram się ich unikać. Gram w NosTale'a sporo, bo od 4-6 godzin. Poza NT pogrywam czasem w Lol'a, Alice i Infestation. Interesuję mnie takie postapokaliptyczne gry *.* Lubię sok kaktusowy ;-; No i to by było chyba na tyle ;D Chyba, że ktoś chciałby wiedzieć coś jeszcze no to ten ;d Odpowiem ^^ Mam nadzieję, na pozytywne rozpatrzenie podania jak i zarazem pozytywne ocenienie ;D Miłego wieczoru :3

#2 2014-11-07 19:59:53

Holiday

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: Podanie RangerO

Jestem na nie

Offline

#3 2014-11-08 16:38:58

 WildHunter

Członek fam

Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Podanie RangerO

może byc

Offline

#4 2014-12-08 18:21:56

Jumbos

Członek fam

51183587
Call me!
Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie RangerO

Dajmy szanse, na Tak.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatar-legenda-anga-gra.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl