Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-05-31 12:26:51

Avril66

Gość

Podanie Avril66...

1. Nick: Avril66

2. Lvl: Niestety na razie 85, nie chodzę zbytnio na LoD ani nie expię.. Ale z czasem wszystko się zmienia.

3. Klasa: Mag

4. Reputacja: Blue Nos

5. Karty SP: Cóż, karty nie są moją dobrą stroną.. Aczkolwiek określam je jako znośne.
Sp1 - +1 23j (Nie gram nim praktycznie nigdy. Ostatni raz zabiłam nim coś ze dwa lata temu.)
Sp2 - +5 82j (Rajdy na Glacernonie, bb, ewentualna pomoc.)
Sp3 - +3 49j (Także bardzo rzadko nim gram, od kiedy weszło sp6.)
Sp4 - +9 77j (Jedno z moich ulubionych sp, jednak za sprawą słabego miotacza nie nadaje się do zbyt wielu rzeczy, o Glacernonie nie wspominając.)
Sp5 - +10 74j (Najlepsze a za razem najczęściej używane. Czy to drop, czy Glacernon, a nawet ten nieczęsty exp. Jestem w trakcie zbierania na 10 upów tego sp, a w zasadzie, kończę już zbierać. Możliwe że w krótkim czasie wejdzie +12.)
Sp6 - +5 30j (Drop i czasem Glacernon. Na tak słabym jobie mam tutaj dwa razy mniejszy dmg, a może nawet 2,5 niż na Vulcano, tak więc..)

6. Stosunek do Glacy:
- Chodzę często, o ile mam family. W tym miesiącu zmieniałam frakcję i często zmieniałam fam. Nie mam do nich szczęścia, ale mam nadzieję, że w tej o ile rzecz jasna mnie weźmiecie, to się zmieni.

7. Poprzednia fam i powód odejścia:
- Była nią ~Odyseja~. Pozostawiała wiele do życzenia.. Za równo na Glacernonie jak i ogólnie. Odpowiedzi na pytania czy jest rajd uzyskiwałam dopiero po napisaniu 5 razy pytania capsem.. Litości.

8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?:
- Słyszałam wiele o waszej rodzinie, podobno panuje tu dobra atmosfera, uczęszczacie na rajdy z Glacernonu mimo że jesteście Demonami, a ja preferuję anioły. Z tego co wiem, nie kłócicie się też zbyt często..

9. Kogo z fam znasz?
- Hitoshi!.

10. Coś o sobie:
- A więc.. Zacznę od tego, że jestem fanką literatury... Głównie fantastycznej czasem tylko kryminalnej bądź przygodowej. Potrafię wręcz zaczytywać się na wiele godzin gubiąc w setkach stron czas. Wiele tytułów wpadło mi w ręce, jednak najbardziej w pamięci utknęły dwa:"Temeraire" Naomi Novik oraz "Eragon" Christophera Paolini. Do zainteresowań mogę doliczyć także psychologię, wszelakie podróże od tych w plenerze do zagranicznych. Nie wyobrażam sobie przeżyć życia widząc jedynie to, co ukazuje mi mój kraj i miasto. Dołączę także poezję.. Od niedawna. Zupełnie nieświadomie polubiłam ją, jak nie pokochałam, dlatego też nie znam zbyt wielu wierszy i dzieł ale los z pewnością da mi poznać więcej. Czasem przewinie się przez to wszystko także mitologia i inne.. Lubię legendy i opowieści.
Jeżdżę konno jako nowicjuszka, a raczej oferma. Zdarza mi się także rysować, czasem wychodzi z tego coś, co pozwala rozpoznać co chciałam narysować, zaś w większości zwykłe.. Khm.. Rysuję głównie zwierzęta, jak i stworzenia z książek, to, jak sobie je wyobrażam.


Dziękuję za poświęcony mi czas.

#2 2014-05-31 12:29:33

Hitoshi

Członek fam

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Podanie Avril66...

Ładne podanie, miła osóbka, ja jestem na tak

Offline

#3 2014-05-31 13:07:17

 WildHunter

Członek fam

Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Podanie Avril66...

Taaaaak, trochę Pań nam trzeba w fam

Offline

#4 2014-05-31 15:19:14

foxopi

Zastępca

Zarejestrowany: 2014-04-26
Posty: 56
Punktów :   -8 

Re: Podanie Avril66...

tak

Offline

#5 2014-05-31 22:13:16

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie Avril66...

Emmm slabe karty, nie che byc demonem














tak dla bylego meza
zartuje lubisz glace i czytasz ksiazki sf polecam dicka swietny i piekare ale jak masz +18

Ostatnio edytowany przez ju77 (2014-05-31 22:14:49)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radioalfa.pun.pl www.wcf.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.sp29.pun.pl www.creepylegend.pun.pl