Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-05-06 20:40:53

MeIIa

Gość

podanko MeIIa

Nick: PanMeIIa
Poziom: 89
Klasa postaci: lucznik
Reputacja: niebieski nos;2.6kk
Karty SP:
wk 99+1
cs 50 +4
zwiad 50+4
sin 21 nie gram nim
ranga 38 +3
pajama +15 21
Stosunek do Glacernonu: Uwielbiam siedziec na glacy bic aniolki posmiac sie z frakcji przeciwko.lubiem chodzic na rajdy na glacy bo najlepszy zarobek :F
Poprzednie rodziny:Hemm Ziomy mieli zasady regulaminu itp a zarzad sie tego nie trzymal
Dlaczego chce to was dolaczyc; Mila atmosfera tam jest bylem w tej fam kiedys krotko ale musialem i za to przepraszam
Kogo z fam znasz;Chyba nikogo nie pamietam ale moze mnie pamietaja
Cos o sb ;Siema jestem Kamil mam lat 16 lubie uprawiac sport;grac w noge,siatke.kosza.Lubie spedzaj troche godzinek na komputerze gram w rozne gry np.nostale.cs.minecraft ale to czasami,gram w lola.Nie lubie sie uczyc matematyki chyba najgorszy przedmiot xd
Team speak 3 ;Mam siedze na nim codziennie

#2 2014-05-06 20:43:29

MeIIa

Gość

Re: podanko MeIIa

MeIIa napisał:

Nick: PanMeIIa
Poziom: 89
Klasa postaci: lucznik
Reputacja: niebieski nos;2.6kk
Karty SP:
wk 99+1
cs 50 +4
zwiad 50+4
sin 21 nie gram nim
ranga 38 +3
pajama +15 21
Eq luk na 88 lvl u5+5
sztylet u5+0
lekki u4+5
mam takie slabe eq poniewasz mnie okradli a po 2 eq bede zmienia na 90 lepsze
Stosunek do Glacernonu: Uwielbiam siedziec na glacy bic aniolki posmiac sie z frakcji przeciwko.lubiem chodzic na rajdy na glacy bo najlepszy zarobek :F
Poprzednie rodziny:Hemm Ziomy mieli zasady regulaminu itp a zarzad sie tego nie trzymal
Dlaczego chce to was dolaczyc; Mila atmosfera tam jest bylem w tej fam kiedys krotko ale musialem i za to przepraszam
Kogo z fam znasz;Chyba nikogo nie pamietam ale moze mnie pamietaja
Cos o sb ;Siema jestem Kamil mam lat 16 lubie uprawiac sport;grac w noge,siatke.kosza.Lubie spedzaj troche godzinek na komputerze gram w rozne gry np.nostale.cs.minecraft ale to czasami,gram w lola.Nie lubie sie uczyc matematyki chyba najgorszy przedmiot xd
Team speak 3 ;Mam siedze na nim codziennie

#3 2014-05-06 20:51:14

Hitoshi

Członek fam

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: podanko MeIIa

- Średnie podanie
- Słabe sp
+ Dużo repy
+ Byłem z Tobą w jakiejs fam i raczej dobrze wspominam

Dopisz coś więcej, jakieś plany po wbiciu 90, moze trzymasz przygotowane eq. A i napisz poprzedni powód odejscia z foszkow bo dochodza mnie sluchy ze juz tu kiedys zawitales. Narazie neutral, czekam na odpowiedz i bedzie na tak

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutogamepbf.pun.pl www.sp29.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.wcf.pun.pl