Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2013-12-27 18:22:46

gaara32

Gość

Podanie Gaary

1. Nick: gaara32
2. Lvl: 86
3. Klasa: Wojownik

4. Reputacja: Posiadam Niebieskiego Noska. 1.200.400 I Repka cały czas Rośnie

5. Karty SP:
Warek:+11
Samuraj:+11
Krzyżowiec : +14
Berek :+11
5-6 sp sprzedałem ale w przyszłości będę  je posiadać.

6. Mój stosunek do Glace :Uwielbiam chodzić Glacka bo nie lubię KoNoHaGaKuRe i Trzeba ich Tępić;D

7. Moja Poprzednia fam zbytnio nie pamiętam bo długo już jestem bez fam . Jedynie co pamiętam że fam była nie aktywna na grze.

8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?:Chciałbym dołączyć do Was Ponieważ Słyszałem że jesteście Super miłą Rodziną i macie bardzo Miłą Atmosfere . I także jesteście aktywni na Glace.

9. Kogo z fam znasz? Nie znam nikogo ale chciałbym was poznać.*$iwy* Zaproponował bym napisał podanie.

10. Coś o sobie (wiek, imię, zainteresowania itd.): Nazywam się Piotrek mam 16 lat. Pochodzę z Rajczy jest to w Województwie Śląskim. Posiadam zdolność szybkiej komunikacji z innymi. Spędzam czas na grze i ze swoimi kolegami. Uwielbiam dobrą Muzykę i dobre Filmy. Mój ulubiony zespół to Linkin Park . Z filmów lubię dobre kino wojenne  i Horrory. Moimi zainteresowaniem jest piłka nożna i koszykówka.

Proszę o Pozytywne rozpatrzenie  Mojego Podania.

#2 2013-12-28 11:08:54

Tymuś

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-27
Posty: 60
Punktów :   

Re: Podanie Gaary

Fam 88+ jestem na nie

Offline

#3 2013-12-29 10:27:47

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie Gaary

przyjęcia od 88 lv Podejrzewam również ze mało gra więc jestem na nie

Offline

#4 2013-12-29 21:11:27

xxLEWYxx

Gość

Re: Podanie Gaary

Ja będę na tak, i Ju w końcu się zdecyduj od którego lvl rekrutacja, bo to się robi kabaret z tego. Nie będę przytaczać powodów bo sama. Przyjmujemy od 88lvl? to jestem na nie, inne reguły panują? jestem na tak,ponieważ według mojej oceny spełnia "wymogi" jakiekolwiek by nie były i nie wiem czy są. Nie rób z fam kabaretu bo to nie jest ani mru mru, jeżeli mają być podania o przyjęcie to niech fam zagłosuje i zarząd później, nie jesteś sama.

#5 2013-12-29 22:57:56

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie Gaary

nie i koniec oooooooooo!


zaczyna się robić jak wcześniej. Pisałam już ze  na forum możemy głosować ze chcecie kogoś lub nie ale o przyjęciu decyduje ja i tylko ja. Ostatnio jak na forum się fam wypowiadała to przyjmowaliśmy każdego nupa jak leci a ty Lewy chyba po polsku nie rozumiesz albo cyfr nie znasz. 88 to nie wiek przyjęć ale lv postaci dla twojej wiadomości. Gościu pisze że nie gra, nie spełnia wymogów to po co go chcesz będzie pasował do fam jak goździk do twojego garnituru.

Ostatnio edytowany przez ju77 (2013-12-29 23:07:01)

Offline

#6 2013-12-30 13:18:45

Tymuś

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-27
Posty: 60
Punktów :   

Re: Podanie Gaary

We wzorze fam jest dokladnie napisane:

YoshikoChan napisał:

Wymagania rodziny:
-88lvl
-reputacja Nos.

Offline

#7 2013-12-30 19:16:34

SaoYukiMiszcz

Gość

Re: Podanie Gaary

jak dla mnie bezsens z tym forum zleksza ;)

#8 2013-12-30 20:58:42

Lerena

Gość

Re: Podanie Gaary

ja zleksza nieogarniam tej rek tutaj sa przyjmowane osoby bez podan tu z podan tu spelniaja wymogi tu nie spelniaja? nie czaje o.O skoro Ewa decyduje o tym kogo przyjac a kogo nie to nie wiem po co te podania i po co caly zarzad skoro i tak nic nie wskora... Sao w sumie ma racje po co to forum i podania skoro i tak nie ma nikt popracia w wypowiedziach pod nimi. To jest moje zdanie na ten temat wiec nie gniewajcie sie skoro mamy sie trzymac regol i wymagan to niestey jestem na nie, nie spelniasz wymagan lvlowych. Ewo poprawie Cie. On nie ze nie gral tylko jest dlugo bez fam i byl w takiej fam o ktorej nie warto np. pamietac ja tez bylam w wielu famkach i tez wszystkich nie pamietam no to tyle no  jak mamy sie trzymac rekrutacji to jeszcze raz napisze ze jestem na nie.

Pozdrawiam Lenka !

`

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wcf.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.creepylegend.pun.pl www.sp29.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl