Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2013-12-14 21:17:56

Tymuś

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-27
Posty: 60
Punktów :   

Podanie TYMON

1. Nick: TYMON
2. Lvl: 91
3. Klasa: Szermierz
4. Reputacja: Niebieski Nos (1,25kk)
5. Karty SP: -Wojownik: 99 +13
-Samuraj: 99 +10
-Krzyżowiec: 99 +9
-Berserker: 99 +9
-Gladiator: 99 +9, Perfekcja +29
-Mnich: 99 +13, Perfekcja +34
-Pajama: 21 +15
-Kurczak: 21 +7
-Pirat: 74 +15
-Jajamaru: 21 +0

6. Stosunek do Glacy: Staram sie zawsze miec pkt i chodzic na rajdy.
7. Poprzednia fam i powód odejścia: Fochacze i no niby jestem juz w tej fam ale wole miec pewnosc ze ludzie mnie w niej chca i jak podanie bedzie zle rozpatrzone to odejde z fam i bedziecie mogli mnie zobaczyc bez zadnego napisu pod nickiem.
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Najlepsza fam w NosTale co tu duzo mowic.
9. Kogo z fam znasz?: Kilka osob.
10. Coś o sobie: Zaczne od mojej historii z NosTale. Pewnego razu pare lat temu kiedy moj brat pojechal sam nwm gdzie weszlem na kompa. Kiedys dzielilem komputer z rodzenstwem wiec byla lipa no i musialem dac im grac wiec na poczatek moja siostra daja do sciagania gre NosTale. Ja jeszcze niewiedzialem co to jest ani nic i po jakims czasie wkurzylem sie na nich i wylaczylem te pobieranie. Puzniej znowu wlaczylismy i jak skonczylo sie pobierac eto zainstalowalo sie i zagralem z 1h. To byl moj 1 dzien, wbilem chyba 14 lv i jeszcze nic niewiedzialem np: co to jest sp. Raz na jakis czas sie gralo pamietam jeszcze jak pajame robilem. Potem skonczylem grac i zaczolem znowu gdzies kolo Swiat Bozego narodzenia 2009r. i w Sylwestra albo w Nowy Rok zrobilem 1 sp. Wtedy byla taka podjara ze no niezapomne tego nigdy... Potem sobie gralem wbijalem lv i w wakacje 2010r na glace wbilem pare lv, po 5-10h dziennie... 6.10.2010r. zrobilem crusa i tego samego dnia dobilem 55 profe (wszystko na fasolkach). Crusem sie nienacieszylem bo spalil mi sie komputer i tyle bylo tego grania. Od okolo poczatku wakacji 2012r zaczolem znowu grac 08.12.2012r wziolem slub z Yoshiko <3. Pamietam kiedys przez okolo miesiac z bracmi robilismy 30 nupkow do 30 lv na nos$ i dzieki nim zrobilem 1 lepsze sp crusa +9 tego co teraz mam. I niedawno po tym niemajac kasy stracilem 7kk na ulepszanie balisty z +5 na +6 bo na +7 nieweszlo wbilem oslonke no i ten crus wtedy wymiatal, we wczorajszych bylem wtedy "kozakiem" ale z uplywem czasu wywalili mnie za zgarnianie fos czy cos takeigo, wtedy dolaczylem do MightyMidgets (dodam jeszcze ze bylem w wielu fam wczesniej np: Zwiadowcy, Slodziaki i wiele wiecej) Ta fam byla naprawde super, wziolem w nim 2 razy w konkursie ktore zaczely sie pokazywac dopiero pod koniec zywotnosci tej fam Szefa okradli i fam sie rozpadla . Do Fochaczy doszedlem majac juz 90lv i niebieskiego nosa pod koniec wakacji tego roku i jak narazie jest super .
A teraz moze cos o zyciu realnym. Nazywam sie Tymoteusz ale ludzie mowia do mnie Tymek (dziwne imie) mam 15 lat i chodze do 1 klasy Foto-technik (glownie ze wzgledu na obrobke obrazu). Gram w nostale kiedys wiecej ogladalem anime ostatnio nie, lubie grac w kosza i poczesci w tenisa (w jednym z ulubionych anime graja w tenisa wiec to taki jakby powod ) nieumiem plywac, no dobra w polowie. Jesli chodzi o filmy i muzyke to nie ze jakis gatunek czy styl tylk ojak mi sie cos spodoba to slucham a w filmach jak poczatek do dupy i widac ze gowno to neiogladam (glowie ogladam komiedie). Mam super dziewczyne o czym chyba powinniscie wiedziec. Nielubie przeklinac i nielubie tego "gimbusowego" zachowania. Te ich teksty i tak dalej. Jak jest ktos normalny a chodzi do gimnazjum to ok. Tak w ogole mieszkam w miejscowosci niedaleko Opola liczaca z 20k mieszkancow chyba. Moja siostra moim zdaniem zarabiscie rusuje a ja tylko srednio ostatnio powiedzialem jej ze chce byc jej rywalem czy cos takiego Nielubie jak ludzie na swieta mysla tylko o prezentach. Lubie gry planszowe, grac w karty, bierki, szachy i tym podobne. No i narazie tyle. Jak ktos chce wiedziec wiecej to niema problemu 

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Offline

#2 2013-12-14 21:27:19

YoshikoChan

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie TYMON

Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak taaaaaaaaaaaaaaaaak Tymciu <3!

Offline

#3 2013-12-15 14:19:29

Ryba

Członek fam

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie TYMON

Wiem że moje zdanie nie jest wielce znaczące ale .TAK ;]

Offline

#4 2013-12-15 17:48:31

Tymuś

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-27
Posty: 60
Punktów :   

Re: Podanie TYMON

uzasadniajcie swoje zdanie ok ?

Offline

#5 2013-12-15 19:37:04

Lerena1

Gość

Re: Podanie TYMON

to ja tez sie wypowiem ze wzgledu na to ze odszedles z Foszkow z mojego powodu ;( to jestem na tak masz w niej zostac i Mogles troche skrocic cos o sobie Haha bo sie mi nie chcialo czytac chodz to mi sie zadko zdarza o.O no to tak tak task taktaktaktkaktkatkaktkaaklsdahfasoh;  no Bo tak ! 


Nie chcialo mi sie logowac o.O

#6 2013-12-15 19:43:34

Tymuś

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-27
Posty: 60
Punktów :   

Re: Podanie TYMON

Pricher czyl itak czy nie?

Offline

#7 2013-12-15 19:50:27

Tymuś

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-27
Posty: 60
Punktów :   

Re: Podanie TYMON

to tylko pozory

Offline

#8 2013-12-15 21:19:31

SaoYukiMiszcz

Gość

Re: Podanie TYMON

nie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutogamepbf.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.wcf.pun.pl www.sp29.pun.pl www.radioalfa.pun.pl