Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2015-03-21 23:21:44

Venore

Członek fam

Zarejestrowany: 2015-03-21
Posty: 3
Punktów :   

Podanie

Nick: Venore
Lvl: 86, do 87 brakuje mi 30% (niestety pod tym względem nie spełniam oczekiwań, jednakże szybko nadrobię dzięki sporej aktywności)
Klasa: Łucznik
Reputacja: Blue nos, 1.5kk
Imię: Mateusz
SP:
- sp1: nieużywane
- sp2: nieużywane
- sp3: 16+0
- sp4: 99+9
- sp5: 68+9
- sp6: 65+9
- sp7: 45+9
Coś o sobie: Siemanko, mam na imię Mateusz, mam 17 lat, chodzę do pierwszej klasy LO, matfiz, mieszkam w okolicach Łodzi. Jak już wspomniałem, w grze ukrywam się pod nickiem Venore. Interesuję się głównie grami komputerowymi i sportem, moją ulubioną dyscypliną jest koszykówka, ale nie ograniczam się do jednego, lubię również pływać i biegać. Dodatkowo zaczynam swoją przygodę z anime, ale jeszcze niewiele mam za sobą. Ale może teraz nieco o samej grze, jestem aktywnym graczem, często uczęszczam na glacę, zawsze mam wkład, który teraz nie jest raczej problemem, a na rajdach na glacy jestem zawsze. Dysponuję sporą ilością czasu, na grę poświęcam około 3-5 godzin dziennie (w ciągu tygodnia) i do 10 godzin w weekendy. Chciałbym dołączyć do fam, ponieważ poszukuję zgranej ekipy do gry, z którą można miło spędzić czas, a interesuje mnie każda forma spędzania wolnego czasu w dobrym gronie, bo dobrze byłoby się zintegrować z resztą i pozabijać nieco nudę. Fam obserwowałem już od jakiegoś czasu, warto też chyba wpomnieć, że mam u Was osobę, z którą dość sporo się już znam, a z zapoznaniem się z resztą nie będę miał problemu, gdyż jestem osobą otwartą, nie opuszcza mnie również poczucie humoru. Wszelkiego rodzaju nieporozumienia staram się rozwiązywać bezkonfliktowo, a to chyba dość istotne. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania!

Pozdrawiam, Venore

Ostatnio edytowany przez Venore (2015-03-21 23:22:27)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lksszarotkauherce.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.avatar-legenda-anga-gra.pun.pl www.animerox.pun.pl