Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-12-06 14:51:06

"Perfidny

Gość

Podanie

1.Personalne:
Imię: Piotrek
Wiek: 15 lat
Miejsce zamieszkania: Gdynia ( woj.Pomorskie )

2.Ogólne:
Nick postaci:"PerFidny"
Poziom postaci: 86
Klasa postaci:  Wojownik
Ranga reputacji: 1kk ( blue nos )
Nacja: Demon
Od jak dawna grasz w Nostale? Od 5 lat :-)

3. Opisz swoje SP:
  1SP:War 90j +10
  2 SP:Blade 21j +0
  3 SP:Cruss 99j +7
  4 SP:Berek 26j +3
  5 SP:Glad 36j +1
  6 SP:Mnich <3 99j +10

4.Jaki jest twój stosunek do glacernonu? Patrząc na mój lvl i repe uważacie zapewne ,że jest przeciętna.Otóż na 83 lvl miałem przywódce i dopiero gdzieś 23 listopada wbiłem nosa , wystarczyło pare caligorów i bez problemu osiągnąłem swój cel.Nie oznacza to ,iż nie robie nic oprócz caligorów i rajdów glackowych , chętnie biję repę również w tygodniu o ile pozwala mi na to czas.Wracając do rajdów na glacernonie uważam ,że są podstawą i każdy powinien na nie chodzić.


5.Dlaczego chciałbyś dołączyć do rodziny ? Słyszałem od kilku osób ,że panuje u was dobra atmoswera , podoba mi się również famowe robienie glacków i draco.Pozatym szukam fam gdzie mógłbym spędzić miło czas , rozwinąć swoją postać ,zawiązać nowe znajomości , przy okazji dobrze się bawiąc.

6.Twoja poprzednia rodzina,dlaczego odszedłeś ? Moją poprzednią famką były Ziomy.Odszedłem zewzględu na nie robienie rajdów glackowych i lod.Irytujące jest to ,że 20 osób afczy lub robi coś innego i nawet nie raczy ruszyć się na rajd ,który wypadałoby zrobić. Według mnie ta rodzina jest trochę bezpłuciowa , jakby nie wiadomo po co istniała , ale nie narzekam na nich za bardzo bo nic mi nie zrobili ,a to tylko moja skromna opinia.

7.Coś od siebie:A więc tak ... jak wspomniałem w 1 -ych punktach mam na imie Piotrek .Chodzę do 3 gimnazjum ( klasa artystyczna ) Bardzo lubie słuchać muzyki ,śmiać się i imprezować ze znajomymi.Jestem osobą tolerancyjną i myślę ,że nawiązywanie nowych znajomości nie będzie problemem.Podanie jest w takiej formie ,gdyż poprzednie usunęło się ,bo miałem coś z netem ,noi piszemy od początku ... , ale zależy mi na dojściu do tej rodziny ,więc poświęciłem kolejne 30 minut na pisanie.No nie wiem co tu jeszcze napisać o mnie , jak pozytywnie rozpatrzycie moje podanie to dowiecie się więcej.

Czekam i pozdrawiam , PerFidny

#2 2014-12-07 10:15:59

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie

Prawda jest taka ze mi na glackach nie trzeba 86 lv jestem na nie

Offline

#3 2014-12-07 13:09:38

 WildHunter

Członek fam

Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2014-04-27
Posty: 54
Punktów :   

Re: Podanie

a ja na tak

Offline

#4 2014-12-07 13:18:50

Nagisa`

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie

Wbij 88lvl

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfowo.pun.pl www.totalwar.pun.pl www.narutocentral.pun.pl www.pedagogikawskiz.pun.pl www.moto-skc.pun.pl