Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-11-19 17:21:31

BarryBright

Gość

Podanie BarryBright

1. Nick: BarryBright
2. Lvl: 82
3. Klasa: Łucznik
4. Reputacja: Przy-wódce często siedzę ;D (230k, kilka słów o tym dalej)
5. Karty SP:
Ranger 99+13
Assassin 99+13
Destroyer 41+5
Wild Keeper 99+9
Cannon Shooter 99+12
Scout 99+11
6. Stosunek do Glacy: Uwielbiam na niej siedzieć, zawsze mam punkty i kiedy jestem online, zawsze obecny na rajdach.

7. Poprzednia fam i powód odejścia: Moją poprzednią rodziną była Strawhats. Byłem w niej zastępcą. Była ona i jest mi bardzo bliska duszy. Należałem do niej od początku moich przygód na Avalonie. Ludzie których tam poznałem są znakomici, mieliśmy okazję także poznać się na zlotach, które były dość często organizowane. Pierwszy raz zżyłem się tak z osobami z gry, bardzo miłe doświadczenie, zawsze będę ich dobrze wspominać. Odszedłem ponieważ najzwyczajniej się rozpadła w wyniku wewnętrznych podziałów i niedomówień niektórych osób. Czasem ludzie niepotrzebnie mieszają życie prywatne w życie w grze i stąd ta porażka (rozpad). Wyszedłem ponieważ nie lubię grać bez towarzystwa, w pustej rodzinie.

8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Zwykle jest to najtrudniejsze pytanie w większości podań, ale nie tym razem. Wiem, że jesteście ludźmi na poziomie, często słyszałem od ludzi ze Strawhats o niektórych członkach Waszej rodziny, zawsze w dobrym tonie. Liczę na miłą atmosferę, przyjaźnie i świetne znajomości. Szukam rodziny w której nie będzie sytuacji, że na ts'ie będzie mnie zagłuszać (lub innych) tabun rozwydrzonych nastolatków. Chce miło i spokojnie spędzać czas z kulturalnymi ludźmi. Mam nadzieję, że właśnie Wy jesteście taką rodziną.

9. Kogo z fam znasz? Tak naprawdę, osobiście znam tylko jedną osobę, ale za to chyba najwartościowsza osoba (bez urazy dla reszty ) Mam na myśli ~Florist~. Bardzo krótko ją znam, ale na tyle co mi się udało ją poznać, jest kobietą o wielu rzadko spotykanych zaletach i sprytnie ukrywa mankamenty, których wydaje się nie mieć To jej osoba w 90% przekonała mnie o tym, że warto spróbować się do Was dostać

10. Coś o sobie (wiek, imię, zainteresowania itd.): Mam na imię Kamil. Za mną już 21 wiosen. Jestem dość spokojnym człowiekiem, choć wiadomo, zaszaleć też jeszcze potrafię Tak naprawdę chyba wciąż się rozkręcam. Jestem mieszkańcem dolnego śląska a dokładniej, mieszkam w Dzierżoniowie. Jednak już nie długo. W styczniu zmieniam prace na korzystniejszą i wyjeżdżam do Legnicy. Co za tym idzie, zmienie też miejsce zamieszkania. Aktualnie mieszkam sam, przez co szczerze mówiąc, nie jest łatwo wiązać koniec z końcem. Ale daje radę ;P Z wykształcenia jestem Technikiem Mechatronikiem i udało mi się znaleźć pracę w zawodzie. Pracuję na tokarce. Dość ciężka robota, ale przynajmniej nie jest monotonna. Środowisko pracy i współpracownicy też bardzo w porządku, 0 konfliktów, wszędzie pomocne dłonie, to lubie!
Jeśli chodzi o moje hobby, to bardzo lubię spiewać. Zazwyczaj pod prysznicem, gdy susze włosy, oczywiście te na głowie, lub jak odkurzam Jednak nie dajcie się zwieść, nie prędko dam Wam się posłuchać, jestem trochę nieśmiały. Kiedy się uczyłem, to ćwiczyłem fizycznie. Lubie śmigać na siłownie, ale ostatnio nie mam motywacji i czasu. Dzięki temu, że dwa lata temu dbałem o siebie, to i teraz jestem dość postawnym człekiem. Mierzę prawie 2m i jestem siatkarzem amatorem ;P Kiedyś chciałem grać w jakimś zespole ligowym, ale po kontuzji kolan zrezygnowałem.
Jeśli chodzi o grę, to moja przygoda w NosTale zaczęła się 8 lat temu. Pierwszy raz zagrałem na Globalu, później DE i IT. Po dwóch-trzech latach powstała polska wersja na której bezzwłocznie zacząłem grać. Jednak była to Enigma. Grałem na magu, który miał nick JeyP. Byłem TOP1 na servie przez około rok, oraz takie małe osiągnięcie, pierwsze SP +9 na serverze, był to DG Później była fala różnych postaci, na Enigmie spokojnie można naliczyć 5-7, na Finesii 4 oraz na Avalonie około 5. W sumie miałem już przeszło 20 postaci, odkąd gram. Z takich więcej znaczących na Avalonie to mag - Warcon, wojownik - Elteke oraz ten łucznik. Reszty nie ma sensu wspominać, bo to ledwo 75 lv'e. To w takim ogromnym skrócie. I tu właśnie kryje się tajemnica o mojej reputacji. Miałem już tyle postaci, że nie mam siły robić więcej pts'ów. Jednakże dzięki Caligorom bardzo szybko nadrobię tą stratę. Poza tym, ~Florist~ obiecała mi pomóc wbijać tą reputację, więc z jej pomocą to będzie piorunujące, jestem tego pewien Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem, jeśli będę potrafił.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam ;)

#2 2014-11-19 18:24:16

~Florist~

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-06-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie BarryBright

Podanko bardzo fajnie napisane az sie milo czyta, karty nie najgorsze;D  lv hmm.... mamy tu takie osobki  na takim poziomie wiec nie widze przeszkod ;)  a repa - jak obiecalam tak zrobie ^^mysle ze mozna ci dac szanse mimowszystko. Potrzeba nam Ogarnietych i milych graczy.  Ps mysle ze inni czlonkowie takze ci dadza szanse bys sie wykazal . To tyle z mojej strony. Pozdrawiam

Offline

#3 2014-11-19 20:42:07

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie BarryBright

Hmm a dlaczego nie wytwales w expieniu 1 postaci ?
Powierzam lv i repke i lod w rekach Florist i jestem na tak (karty masz............. no nooooooooooooooo)

Offline

#4 2014-11-20 00:45:16

XTriadaX

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-11-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie BarryBright

Tak tak Tak powiem tak ze to mój znajomy z s 2 jak grałem z nim w fam także wielkie tak

Ostatnio edytowany przez XTriadaX (2014-11-20 00:46:14)

Offline

#5 2014-11-20 10:01:54

Marcinek

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-11-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie BarryBright

Mały lvl ale jestem na tak

Offline

#6 2014-12-08 18:17:06

Jumbos

Członek fam

51183587
Call me!
Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie BarryBright

Jestem na tak.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moto-skc.pun.pl www.narutocentral.pun.pl www.pedagogikawskiz.pun.pl www.totalwar.pun.pl www.nintendods.pun.pl