Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-11-03 16:58:14

Podanie^^

Gość

Podanie od ProKillersOne

Nick: ProKillersOne
Poziom: 85
Klasa: Wojownik
Reputacja: 835912 (zielony nos) ale chciałbym w tydzień wbić niebieskiego nosa więc robię aktualnie PTSY

Karty Sp:
Sp 1:  85 job +10
Sp 2:  20 job +0 nie gram raczej tym Sp
Sp 3:  99 job +11
Sp 4:  99 job +10
Sp 5:  20 job + 0 tak jak w przypadku Sp 2 nie gram tym sp ale kiedyś kupie 99+10
Sp 6:  60 job +10 na LoD chciałbym job wyexpić
Sp 7:  20 job +0 ale kupie se jakieś +10

Glaca: Chodzę często na glace ale teraz jest nowy rajd i właśnie zbieram golda na jakiś lepszy miecz , zbroje i kusze ale nie takie u5+5 jakie teraz mam tylko chciałbym kupić u6+7-8 wszystko

Poprzednia fam : Poprzednia fam to *Espada* nie jestem już w niej ponieważ się rozpadła

Dlaczego nas wybrałeś : Wybrałem was bo nie czytałem o was złego słowa widzę że robicie rajdy lorda draco itp

O mnie : Nazywam się Orfeusz mam 15 lat mieszkam w Jastrzębiu . Lubię grać w piłkę nożną , tennis stołowy jak i ziemny interesuję się jeszcze muzyką i sportem . W nostale gram 2-3 lata . Grałem kiedyś na Enigmie miałem 94 LvL ale nie gram gdyż zachciało mi się grac na tym serwie . Chodzę do gimnazjum ale i tak w nostale jestem od 4-5 godzin dziennie jestem w dzień jak i w nocy . Posiadam tsa mam słuchawki i mikrofon
to tyle o mnie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania do fam ponieważ zależy mi bardzo pisze już do was 2 podanie kiedyś pisałem i nie mogłem dojść .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftplx1.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.animerox.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.avatar-legenda-anga-gra.pun.pl