Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-08-10 16:37:34

Reeve

Gość

Podanie pewnego maga :)

Postać
Nick : Reeve
Poziom postaci : 87
Reputacja : 1,5kk

Karty SP
1. Red - 35+0 (jakoś tak, tylko pod buffa na glacku)
2. Holly - 99+10
3. Blue - brak (ale robię Tongue )
4. DG - 65+5 (pod rajd światła tylko)
5. Volc - brak (sprzedałem)
6. Posek - 99+12.


GLACERON
Glaca jest dla mnie niczym dom. Staram się spędzać tam dużo czasu. Tępienie aniołów pozwala mi się uspokoić i wyżyć Big Grin Staty jakie mam w chwili obecnej to 13/15. Chciałbym dodać iż w chwili obecnej na glacy nie przesiaduję aż tak dużo co spowodowane jest nie za dużą ilością czasu na grę i chęcią dobicia 90lv.


POPRZEDNIA RODZINA
Tego punktu nigdy nie lubiłem. Poprzedniej rodzinie nie mam nic do zarzucenia. Chodziliśmy na glacę, LoD, wspólne rajdy. Lecz coś się posypało i poleciałem Tongue Jeśli ktoś będzie chciał wiedzieć dlaczego, odpowiem na wszystkie pytania na szepcie



DLACZEGO WY?
W sumie to sam nie wiem Tongue Na glacy was pełno jak "mrufkuf", a to dla mnie ważne. Ponadto chcę poznać nowe, zwariowane osoby których zapewne u was nie brakuje



TWOJA OSOBA
Mam na imię to Marcin. Mam 19 lat i mieszkam w stolicy województwa zachodniopomorskiego, w Szczecinie. Ukończyłem trzecią klasę technikum. Wyniki jakie osiągam są słabe, lecz mnie zadowalają . Jeśli mówić o zainteresowaniach, to troche ich jest. Piłka nożna, siatkówka (gram, jakieś tam sukcesy mam o których zaraz powiem), muzyka i anime. Nie pogardzę też filmem. Mówiąc o upodobaniach muzycznych, to słucham głównie polskiego rapu (młode pokolenie - B.R.O, Bonson, Buka, Miuosh), lecz są dni gdy słucham starych polskich hitów (Lady Pank, Dżem, Perfect). Jeśli chodzi o siatkówkę, to gram od 4 klasy szkoły podstawowej i jak już wspomniałem mam jako takie sukcesy. Jestem dwu- lub trzykrotnym mistrzem Szczecina, Vice mistrzem Województwa Zachodniopomorskiego lecz do Ogólnopolskich mistrzostw się nie dostaliśmy .

Przejdźmy teraz do wyglądu . Jestem dość wysokim (187 cm wzrostu) brunetem o brązowo-zielonych oczach. Z postury nie ma się co bać, koxu nie jestem Tongue

Z charakteru jestem osobą dość spokojną, pomocną i przyjazną. Zdarzają mi się gorsze dni (jak każdemu) gdy wszystko mnie denerwuje i podjudza do kłótni. Lecz wtedy staram się opanować wszelakimi znanymi mi metodami. Wiele osób mówi o mnie wariat, gdyż często wpadam na świetne pomysły na wspólną zabawę. Co więcej jestem osobą kulturalną i potrafiącą szanować pracę innych. Znajomi mają mnie za kogoś inteligentnego, ale również leniwego.

#2 2014-08-10 17:21:35

TiLLeR

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-06-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie pewnego maga :)

Powiem Ci tak nie widziałem Cię jeszcze , Ale podanko ładne chętnie poznam No i nie mam zastrzeżeń. Na tak

Offline

#3 2014-08-10 17:31:52

Herbatnik

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podanie pewnego maga :)

Jestem na tak. Wytłumacz mi co to jest "Tongue"

Offline

#4 2014-08-10 17:33:59

 Kikkka

Członek fam

26049781
Skąd: Laski ;3
Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Podanie pewnego maga :)

Umm. Popraw mnie bo nie rozumiem słowa 'Tongue'
A z racji, że jestem ciekawska(proszę powiedz mi ;-; )
Podanie fajnie napisane, wydajesz sie ciekawą i miłą osobą
Przekonałeś mnie jestem na Tak .-.


A i jeszcze jedno pytanko ode mnie (nie musisz odpowiadać)
Czy mosz może i używasz tsa ;-;?


' Nas nie ma już dawno,
Nie będzie już nigdy.
Mam blizny,
Bo parę chwil pokłuło jak igły '

Offline

#5 2014-08-11 07:31:36

Reeve

Gość

Re: Podanie pewnego maga :)

Osławione przez was "Tongue" pojawiło się znikąd no cóż. nie wiem jak to wyjaśnić

Co do TS, to oczywiście posiadam i mogę siedzieć tam godzinaaaaaami oczywiście pierw jako bierny obserwator bo będę się wstydzić :c tak, tak - jestem nieśmiały

#6 2014-08-11 07:33:57

Reeve

Gość

Re: Podanie pewnego maga :)

Wybaczcie double post, ale coś muszę sprostować (wiedziałem że ctrl+c -> ctr+v to zły pomysł ) lat mam 20, technikum skończyłem, maturkę zdałem

wybaczcie mi ten błąd :c

#7 2014-08-11 11:39:13

foxopi

Zastępca

Zarejestrowany: 2014-04-26
Posty: 56
Punktów :   -8 

Re: Podanie pewnego maga :)

Oczywiście tak ;p

Offline

#8 2014-08-11 11:43:13

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie pewnego maga :)

si

Offline

#9 2014-08-18 13:08:37

JedrzejBulwko

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-08-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie pewnego maga :)

Jestem na tak

Offline

#10 2014-08-18 13:09:14

JedrzejBulwko

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-08-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie pewnego maga :)

Jestem na tak

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wcf.pun.pl www.sp29.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.creepylegend.pun.pl