Ogłoszenie

REKRUTACJA ZAMKNIETA!

#1 2014-06-03 20:29:32

Frodo

Gość

Podanie

1. Nick: Frodo1
2. Lvl: 85
3. Klasa Łucznik
4. Reputacja: 1.2kk Niebieski nos
5. Karty SP:
1SP 72 +9
2SP 99+11
3SP 53+9
4SP 96+10
5SP 51+9
6SP 52+9
6. Stosunek do Glacy: Chętnie chodzę. Zawszę mam punkty
7. Poprzednia fam i powód odejścia:
Poprzednia fam to Oryginalni. Ciągle tam jestem ale to fam trzy osobowa założona przez mojego kolegę który też chce tu dojść. Jestem w tej fam ponieważ kuzyn poprosił mnie o wbiciu paru poziomów profesji na LoD. Proszę nie traktować tej fam w stylu "masz już fam po co składasz podanie tu".
8. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Chcę tu dołączyć ponieważ widziałem sporo ludzi na arenie, glacernonie oraz innych mapkach.
9. Kogo z fam znasz? _Ryba_
10. Coś o sobie:
Mam na imię Tomek. Mam 16 lat ( za 5 dni skończę 17). Chodzę do technikum kierunek technik teleinfromatyk. Lubię piłkę nożną. Mam psa, chomika i rybki. Chętnie czytam książki (zwłaszcza fantasy i przygodowe). Nie mam specjalnych umiłowań muzycznych słucham po prostu radia. Swoją przygodę z Nostale zacząłem ponad 4 lata temu. Zaczynałem z postacią wojownika która została okradziona. Tak rozpoczęła się moja gra na łuczniku. Nie przepadam za LoD, powoli jednak dążę do 90 lv. Większość czasu w grze spędzam na arenie i glacernonie. Chętnie biorę też udział w różnego rodzaju rajdach i zabawach. Angażuję się w życie fam, chętnie pomagam .

#2 2014-06-05 11:59:14

ju77

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie

Froda widzialam nei raz na glacy teraz nad frodem sie musze zastanowc

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darmowareklama.pun.pl www.wcf.pun.pl www.sp29.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl